Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodutolmu allergia
08.09.2009, 12:00
Postitus: #1
Kodutolmu allergia
Kas kellelgi siinsetest lugejatest on kokkupuuteid kodutolmu allergiaga?
Kas on õnnestunud sellest vabaneda ja mis muutusi olete teinud?

Enda lapsel selline probleem. Tean, et allergia on viha ja hirmu ristand aga ega seda lapse peal pole kerge selgeks mõelda. Aga soov seda teha siiski jätkuvalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
08.09.2009, 15:54
Postitus: #2
Smile RE: Kodutolmu allergia
Võib-olla abiks sulle paar mõtet:
küsi endalt nii- kas mind vihastab segadus(s.o. tolm) kodus? Kas minus on protest selle vastu, et kogu aeg kõik on sassis ja tolmune? Vastus ilmselt jah..
Nüüd vaja lihtsalt oma maailmapilt teistpidi kokku panna: kõik segadus tolm ja mustus siin maailmas on äärmiselt loomulik - kõik me inimestena oleme tulnud õppima maailma eri tahkusid armastama (nagu laps on vahel hea ja paha, nii ka kodu vahel must ja segamini) ja ka sinu reaktsioon ehk viha selle vastu on loomulik (ka sina vahel hea ja vahel paha)..
No ja polegi enam viha ega protestiviha(allergiat)..Smile

armastust!
09.09.2009, 10:29
Postitus: #3
RE: Kodutolmu allergia
Mul oli tuttav kunagi, kel kodus kord ja distsipliin majas. Läksin külla ja pereema ütles, et hea meelega vaataks vanu pilte, aga need seal kapis ja kindlasti tolmukorraga kaetud. Ma saa neid praegu välja tirida, sest poiss kodus: ta hakkab kohe TURTSUMA ja SÜGELEMA oma allergiaga.
Selle tolmuallergia kohta arvan, et asi pole üldse selles „maises tolmus“, vaid vaimses tolmus. On see siis mälestuste tolm, vanade asjade unustuse hõlma jäänud probleem...... Tolmu on kõige rohkem seal, kus aeg on seiskunud. Vanad asjad on peidetud pööningule ja keldrisse, arhiividesse. Kui nüüd keegi kogu aeg tuulab vanades asjades, tuues neid ikka ja jälle päevakorda( kordamine on ju tarkuse ema), siis ühel hetkel võibki tekkida protest selle „vanavara“ vastu. Päevavalgus toob tolmu kõige paremini välja. Häbi vaadata asja päevavalgel, sunnib meid neid peitma või igapäevaselt lahendama, et midagi ei jääks seisma ega tolmu koguma. Ma ei tea kuidas selles peres asjad lahenesid, aga ma tean, et noormees asus tööle õigussüsteemi organitesse, kus tuuakse kõik mustad, vanad ja tolmunud asjad päevavalgele. Kas laps tõi välja ema HÄBI, millise häbi?
Kui korda majas pole, siis olgu vähemalt TOLMUKORD armastatakse naljatamisi öelda.
16.09.2009, 11:09
Postitus: #4
RE: Kodutolmu allergia
Tänud vastuste eest.
Mind ennast küll segadus ei häiri, kui siis vahel veidike. Lapsega pean aga sel teemal rääkima. Võimalik, et teda häirib, kui ma ei luba välisjalanõudega tal uksest kaugemale minna.
Ja häbi üle pean mõtlema.
Postita vastus 

Vali alamfoorum: